3 kierunki w Azji, które warto odwiedzić

Większość z nas marzy o dalekich podróżach. Warto zwiedzić nie tylko Europę, ale także inne miejsca – te dalekie. Polecamy m.in. Daleki Wschód, a konkretnie trzy azjatyckie kierunki – Tajlandię, Wietnam oraz Laos.

Co prawda lista ta mogłaby być o wiele dłuższa, ale inne kierunki polecimy Wam innym razem. Teraz udało nam się wybrać trzy miejsca, do których możemy gorąco zachęcić – polecamy wakacje czy też urlop w innym terminie np. w Wietnamie lub Tajlandii. Malowniczych krajobrazów tu nigdzie nie brakuje!

Laos
Dla tych widoków warto tu przybyć! Poza tym czeka nas tu błogie lenistwo, po które zwykle przyjeżdżamy. Laos zapewni nam relaks i odskocznię od codziennych obowiązków, bo to przede wszystkim miejsce na spokój. Warto tu zobaczyć m.in. khmerską świątynię Wat Phu w stylu tej z Angkoru. Widnieje na Liście dziedzictwa UNESCO!

Laos
(fot. Mariamichelle, pixabay)

Tajlandia
Jeśli ktoś chciałby poszaleć, powinien wybrać Tajlandię. Nie jest tu drogo, a za to niezwykle interesująco! Dla fanów egzotyki będzie to jeden z najlepszych wyborów. Bajeczne plaże, smaczna kuchnia, ciekawe obyczaje i moc zabytków czynią ją idealnym kierunkiem wakacyjnym!
Tajlandia
(fot. kolibri5, pixabay)

Przeglądając się ofertom biur podróży warto zastanowić się czy warto inwestować w ofertę katalogową, która raczej nie odkryje przed Wami zbyt wielu tajemnic tego regiony, warto zatem rozważyć wybór oferty, która pozwoli Wam zobaczyć bogactwo kulturowe z nieco innej perspektywy niż plaża i drinki w barze. Warte polecenia wydają mi dwie oferty: https://exorientelux.pl/tajlandia/ oraz https://exorientelux.pl/laos/

(KKw, DoS, fot. Felix_Broennimann, pixabay)

READ  Urlop zimą? – Podpowiadamy gdzie się wybrać!

Related Posts