Tajlandia Expo

Międzynarodowe Targi Turystyczne – czy warto?

Byliście kiedyś na  Międzynarodowych Targach Turystycznych? Odbywają się każdego roku i warto wziąć w nich udział – poniżej znajdziecie więcej szczegółów.

Niedawno zakończyła się edycja 2018, a już planowana jest 2019 – odbędzie się ona w dniach 21-23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Zawsze uczestniczy w tym wydarzeniu wielu wystawców z całego świata, w tym różni słynni, m.in. Itaka, Rainbow Tours, Polska Izba Turystyki, Rynek Turystyczny, Soul Travel, Uzdrowiska „Szczawnica”, Win Travel, Wytwórnia Wypraw itd. W 2019 r. będzie to już 27. edycja!

Tajlandia Expo

Warto wybrać się na to wydarzenie, gdyż w Strefie Podróżników można wysłuchać wielu znanych i cenionych osób, które chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i opowiadają o podróżach tak, że sami zapragniecie wyruszyć na jakąś wyprawę! A właśnie inspiracja jest tu najważniejsza. W edycji 2018 wziął udział np. Janek Mela, Natalia Sitarska, Łukasz Smoliński, Anna i Krzysztof Kobusowie, Paweł Wroński itd.

Targi to również świetny sposób na promocję i dobra okazja, aby zdobyć nowych klientów i zwiększyć dochody, utrzymać relację ze swoimi klientami, umocnić pozycję na rynku i wypromować ją jeszcze lepiej, zaprezentować produkty i udzielić jak najwięcej informacji o produktach i usługach. Można dotrzeć jednocześnie do różnych grup klientów i porównać ich oferty, np. znanych touroperatorów i agentów turystycznych, właścicieli hoteli i sieci hotelarskich, przedstawicieli firm ubezpieczeniowych itd.

KKw, fot.1588877/Pixabay

READ  Targi w Tajlandii

Related Posts