O blogu

Zaczynam prowadzić blog podróżniczy!

Chciałam Was powitać na moim blogu – a zatem najpierw wypada się przedstawić. Jestem Anka i od wielu lat podróżuję po świecie. Szczególnie upodobałam sobie jednak Tajlandię.

Rzuciłam pracę w korporacji, zmęczona psychicznie ruszyłam w świat. W dodatku po bolesnym zawodzie miłosnym. Było mi łatwo rzucić wszystko i rzucić się na głęboką wodę! Ty też tak możesz!

Nie wierzysz? Bo praca, bo rodzina, bo co ludzie powiedzą, bo to niepoważne. A kto tak powiedział? Poważne jest jak automat poranne wstawanie i wychodzenie na prawie cały dzień do biura, gdzie codziennie robisz to samo? Nie namawiam Was do rzucenia pracy i odejścia z domu – absolutnie nie! Zróbcie sobie jednak przerwę i wybierzcie się gdzieś, gdzie życie wygląda inaczej. Czyli nie do Paryża albo Barcelony, ale w jakieś egzotyczne miejsce.

Ja pokochałam Tajlandię – za tę niesamowitą przyrodę, za tę aromatyczną i przepyszną kuchnię, za gościnnych mieszkańców, którzy wiele nie mają, a dzielą się chętnie, za tę pogodę i poczucie jakiejś wolności i swobody. Za to powietrze, którym chce się oddychać. Za te smaki, których wcześniej nie znałam, mimo że co jakiś czas wybierałam się do knajp z tajską kuchnią.

Będę Wam opowiadać o moich wrażeniach, polecać miejsca warte uwagi, wycieczkach, które musicie sobie zaplanować! Śledźcie mój blog regularnie, a gwarantuję, że w końcu kupicie lot do Tajlandii i udajcie się w swoją podróż życia!