Anka w Tajlandii

Tajlandia – serce Azji

Tajlandia słynie jako turystyczne serce Azji. Jeśli marzysz o podróży na Daleki Wschód, Tajlandia będzie idealna na pierwszy raz. Oferuje wszystko, czego sobie możemy zamarzyć.

W zasadzi jestem w rozterce. Bo z jednej strony Tajlandia to wyśnione miejsce dla podróżników spragnionych poznać inną kulturę i egzotyczne miejsce, a z drugiej świetnie odnajdują się tu również typowi turyści. Nikogo nie chcę obrazić, gdyż każdy z nas ma prawo spędzać życie tak, jak lubi lub chce. W każdym razie Tajlandia jest niebywale kolorowa i pełna słońca, a do tego obfituje w niezwykłe atrakcje, w tym głównie przyrodnicze.

Jeśli jesteście spragnieni zapierających dech w piersiach widoków, smakowitej jak nigdzie indziej tajskiej kuchni i zabytków, nie wahajcie się dłużej. Można odkryć tu potęgę dawnego Syjamu, bo do dziś jest ona widoczna. Podczas podróży do Tajlandii nie możecie też pominąć wizyty w Bangkoku. To wyjątkowa i jedna z największych metropolii w Azji, w której łączy się tradycja z nowoczesnością.
Jeśli macie obawy przed podróżą na własną rękę, polecam Wam skorzystanie z biur podróży.

Na pierwszy raz to dobry pomysł, bo będziecie czuć się bezpiecznie. Faktycznie w tak odmiennym miejscu moglibyście czuć się zagubieni – tu wszystko na dzień dobry jest inne. Przewodnik będzie wiedział, jak zorganizować transport, porozumieć się z miejscowymi, zorganizować wycieczki, m.in. do Syjamu, na najlepsze punkty widokowe czy też Bangkoku, gdzie zachwycają świątynie. Jesteście już ciekawi Tajlandii? Więcej wpisów na blogu wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *