Anka w Tajlandii

Tajlandia słynie jako turystyczne serce Azji. Jeśli marzysz o podróży na Daleki Wschód, Tajlandia będzie idealna na pierwszy raz. Oferuje wszystko, czego sobie możemy zamarzyć.

W zasadzi jestem w rozterce. Bo z jednej strony Tajlandia to wyśnione miejsce dla podróżników spragnionych poznać inną kulturę i egzotyczne miejsce, a z drugiej świetnie odnajdują się tu również typowi turyści. Nikogo nie chcę obrazić, gdyż każdy z nas ma prawo spędzać życie tak, jak lubi lub chce. W każdym razie Tajlandia jest niebywale kolorowa i pełna słońca, a do tego obfituje w niezwykłe atrakcje, w tym głównie przyrodnicze.

Jeśli jesteście spragnieni zapierających dech w piersiach widoków, smakowitej jak nigdzie indziej tajskiej kuchni i zabytków, nie wahajcie się dłużej. Można odkryć tu potęgę dawnego Syjamu, bo do dziś jest ona widoczna. Podczas podróży do Tajlandii nie możecie też pominąć wizyty w Bangkoku. To wyjątkowa i jedna z największych metropolii w Azji, w której łączy się tradycja z nowoczesnością.
Jeśli macie obawy przed podróżą na własną rękę, polecam Wam skorzystanie z biur podróży.

Na pierwszy raz to dobry pomysł, bo będziecie czuć się bezpiecznie. Faktycznie w tak odmiennym miejscu moglibyście czuć się zagubieni – tu wszystko na dzień dobry jest inne. Przewodnik będzie wiedział, jak zorganizować transport, porozumieć się z miejscowymi, zorganizować wycieczki, m.in. do Syjamu, na najlepsze punkty widokowe czy też Bangkoku, gdzie zachwycają świątynie. Jesteście już ciekawi Tajlandii? Więcej wpisów na blogu wkrótce!

READ  Urlop zimą? – Podpowiadamy gdzie się wybrać!

Related Posts