Tajlandia Expo

Lublin został zaproszony na targi pod nazwą „Tajlandia Expo”, które odbyły się w terminie od 7 do 10 maja 2008 roku. Podczas wizyty Ambasadora Królestwa Tajlandii w Lublinie i na spotkaniu z prezydentem miasta, A. Wasilewskim, doszło do rozmowy o rozwoju i perspektywach wspólnej współpracy.

Informacje praktyczne

Termin: 7-10 maja 2008 rok

Czas trwania: godz. 10-18

Miejsce: Pałac Kultury i Nauki, II piętro, Sala Marmurowa, Ratuszowa i „Trójka”

Temat wystawy: „Nadchodzi Tajlandia”

Organizator: Thai Trade Center

Prezentacja „Nadchodzi Tajlandia”

Prezentacja na temat Tajlandii posłużyła do poruszenia ważnych tematów – jak inwestycje, kultura, usługi, przemysł i handel oraz turystyka. Ambasador Królestwa Tajlandii dostrzegł, że Polska stała się gospodarką z potencjałem. Z kolei Tajlandia jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów azjatyckich, dlatego oba kraje świetnie odnalazły się we współpracy. Ta z kolei przyniosła obu stronom same korzyści. Tak odległe kulturowo kraje mogły też lepiej się zrozumieć.

Celem było nawiązanie współpracy między Polską a Tajlandią w sferach biznesu i inwestycji oraz prezentacja produktów oraz usług tajlandzkich, kuchni i kultury oraz atrakcji turystycznych.

W ramach Tajlandia Expo odbyły się też wystawy, wykłady, pokaz tańca tajlandzkiego i degustacje azjatyckiej kuchni, czyli szeroko rozumiana działalność promocyjna.

f: Tik_Pitak / pixabay

READ  Eksport z Tajlandii

Related Posts